Zdjęcia nadesłane, odc. 2

Opublikowano 16 listopada 2013 w kategorii Nadesłane

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części zdjęć przesłanych do nas przez p. Andrzeja Paluszkiewicza. W poście znajdują się głównie zdjęcia Bulwarów, chociaż nie tylko.

Budowa wałów przeciwpowodziowych, Szpetal Dolny:
Budowa wałów w Szpetalu Dolnym

Bulwary

Bulwary nocą:
Bulwary nocą

Bulwary przystań

Bulwary

Bulwary, przystań:
Bulwary - przystań

Dworzec PKP, zabór rosyjski:
Dworzec PKP z.rosyjski

Zobacz również

Komentarzy do wpisu: 7

 1. Szkoda czasu na wrzucanie tych zdjęć gdyż są ogólnie dostępne,były nawet drukowane w formie pocztówek w gazecie kujawskiej.O wiele bardziej ciekawe są zdjęcia Pańskiego dziadka,proszę o więcej

  (2)(5)
 2. Do Pedro : zapomniales, ze nie wszyscy mieszkaja we Wloclawku, w Polsce. Do autora : serdeczne dzieki za wizualne przyblizenie mi mojego dziecinstwa, cudownych wspomnien Nie mam wiele takich okazji, kocham te zdjecia :-)
  Batina

  (2)(0)
 3. W sumie to prawda co moi poprzednicy co piszą mam akurat wszystkie te zdjęcia co zostały wstawione, ale przecież nie chodzi tylko o nas, są osoby które nie znają nawet tych fotografii, nawet nie wiedzą jak dawniej wyglądało nasze miasto... więc proszę nie krytykować... :)

  (4)(0)
 4. Znalazłam przypadkowo te stare zdjęcia z Włocławka. Są super. Urodziłam się i wychowałam we Włocławku i z wielką przyjemnością obejrzałam je i dzięki nim pochodziłam po starych uliczkach.

  (1)(0)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć × 3 =