Zza Wisły

Opublikowano 4 listopada 2013 w kategorii Nad Wisłą

Nie jest to co prawda obiecany kilka dni temu bonusowy wpis z okazji przekroczenia liczby 2000 fanów Dawnego Włocławka na FB, ale mamy nadzieję że te zdjęcia też się Wam spodobają.

Oczywiście nie wszystkie z prezentowanych fotografii były wykonane ze wschodniego brzegu Wisły; nie mogliśmy się oprzeć pokusie publikacji dwóch ostatnich.

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Zobacz również

Komentarzy do wpisu: 3

  1. Wspaniałe perełki z nie tak dawnej historii miasta. Gdyby tak można było się jeszcze doczekać czasów i zobaczyć te płaskodenne parowce na rzece. Zdaję sobie sprawę, że aby rzeka wróciła jako żeglowna musiałaby być wybudowana kolejna zapora. Kilkanaście lat temu widziałem jeszcze rdzewiejące szkielety tych statków.

    (0)(0)
  2. Wspaniałe zdjęcia z okresu mojego dzieciństwa i młodości,dom na Bulwarach w którym mieszkałem,Zgłowiączka z której wypływaliśmy łodziami wioślarskimi na treningi po Wiśle i te parostatki które swoimi sygnałami oznajmiały swoje przybicie do przystani.No i oczywiście szkoły LMK i TM nie myślałem że ktoś mógł to tak cudownie utrwalić.Wielkie brawa dla autora.......

    (1)(0)
  3. wspaniałe fotografie z okresu mojego dzieciństwa i młodości,dom na Bulwarach w którym mieszkałem Zgłowiączka z której wypływałem w łodziach wioślarskich na treningi po Wiśle.No i te parostatki które swoimi sygnałami oznajmiały przybicie do przystani .....

    (2)(0)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć − 6 =