Kolorowo

Opublikowano 6 listopada 2013 w kategorii Inne

Zgodnie z obietnicami oraz zapowiedziami prezentujemy post specjalny, z okazji przekroczenia liczby 2000 fanów na FB oraz 50 wpisów na naszej stronie.

Opracowanie tych trzech zdjęć zajęło więcej czasu niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka – każdy element jest kolorowany oddzielnie, w 100% ręcznie bez żadnej automatyzacji. Zdajemy sobie oczywiście sprawę że kolory nie wyglądają do końca naturalnie, ale mimo wszystko myślimy że efekt jest bardzo dobry. Miłego oglądania :)

Dawny Włocławek zdjęcia Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Dawny Włocławek zdjęcia

Zobacz również

Komentarzy do wpisu: 9

 1. Jak zwykle wspaniałe zdjęcia i wspaniałe wspomnienia

  (0)(0)
 2. Pracownia czapek... kiedyś opłacało się otwierać taki biznes i robić na drutach,a teraz babeczki zasuwają na bazarku... Ładne fotografie :)

  (1)(0)
 3. Ta pracownia czapek to jedna z 3-ch w tamtych czasch w miescie. Druga prowadzil moj tata na ulicy Pikarskiej .Do dzisiejszego dnia prowadzi ja moja bratowa.

  (1)(0)
  • Na ul. Piekarskiej zakł. czapniczy prowadził śp. Pan Małecki - pamiętam go, to Twój ojciec, pózniej miał zakład na tej krótkiej to chyba Rzemieślnicza, zakł. na zdjęciu prowadził jak dobrze pamiętam Rzekoński - chyba

   (1)(0)
 4. Tak, tata pozniej przeniosl sklep do pawilonow na Rzemieslniczej , a sklep na Piekarskiej pozostawil mojemu bratu Markowi ,ktory zmarl mlodo wiele lat temu. Pamietam wiec Srodmiescie w tamtych latach bardzo dobrze.

  (0)(1)
 5. Poniżej Cyganki na 3 Maja był kolejny "czapnik" - prowadził go mój sąsiad p. Adam Goldstein.

  (1)(0)
  • Czyli również i mój (sąsiad). Z Cyganki 9.

   (0)(0)
   • Witam, prosze o kontakt tych, ktorzy znali Pana Adama Goldstein. Szukam informacji o nim, byl to moj pradziadek. Prosze o kontakt na adres ina777@tlen.pl pozdrawiam serdecznie

    (0)(0)
   • Kto znał Adama Goldsteina proszę o kontakt na ewelina.olszewski@gmail.com, bardzo dziękuję! :)

    (0)(0)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 9 = szesnaście